+380982442447

Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Скоро Hobithil буде готовий прийняти перших відвідувачів!

Зводячи місто, ми запускаємо машину часу і переносимося на тисячу років назад, прихопивши з собою знання і технологічні винаходи людства. Наші очисні системи, водопровід та електропостачання - сучасні!

Рік 2020 був дуже складним не тільки для гуцульського народу, а й для звичайних українців. На сьогоднішній день туризм в зоні самоізоляції через спалах пандемії зупинений. Тому знайомство мандрівників з гуцульською культурою, кухнею, спілкування з місцевим народом відкладається.


Більшість гуцульських обрядів нагадують галльські мотиви. Гуцульські пісні та мелодії близькі до ірландського народу, а знаменитий аркан перегукується з відомими застільними мотивами британців і ірландців.

Якщо згадати сюжет з кінофільму «Володар кілець», де були персонажі Толкін і Льюїс, які вважали за краще багато подорожувати і любили пити пиво. Так ось, до чого це я: ця любов, породила ідею виготовляти в Гобітхіл свій чарівний напій - це живе пиво, яке варитимуть в Верховині.

Гуцульські амулети на вигляд схожі на кельтські хрести, а трембіти нагадують бойові труби кельтів - карниксів. Бартка - це не тільки гібрид економічного сокири, а ритуальне холодну зброю. Його використовували при організації обрядів і різних присвятах. Це історія має досить глибоке коріння і сягає часів поселення Карпат. Кельти в епоху бронзового століття активно використовували бронзові сокири. У стародавні часи, в період Австро-Угорщини, гуцулам забороняли користуватися холодною зброєю, після таких заборон вони навчилися виготовляти декоративні бартки з барвистих металів (міді, бронзи, латуні, срібла).

Життя наших попередників галлів, дуже нагадує життя гуцульського народу. У стародавні часи продукти зберігали в дерев'яних або кам'яних сараях Пивоваренко також розташовувалися в надрах землі. При приготуванні певних напоїв, додавали мед або ягідний сироп для поліпшення смакових якостей. Всі вони збирали гриби, щоб потім використовувати їх для терапевтичних процедур. Можна подібності галлів і гуцулів згадувати до нескінченності. Наприклад, пам'ятаєте співачку Руслану, яка виступала на Євробачення з піснею «Шіді-Ріді-Дано»? У цій пісні згадується кельтська богиня - прародителька Дана.


Хто знає, можливо, завдяки легендарному фільму «Володар кілець», гобіти адаптуються до Карпат і знайдуть спільну мову з місцевими жителями. Одна з таких цікавих версій - будівництво казкового містечка Гобітхіл в самому серці Гуцульщини.

Для тих не був у Карпатах :)

Нижче ви можете вибрати деякі варіанти будинків та ділянок у Карпатах. Є варіанти старих гуцульських хат, а також нових сучасних будівель. В смт Верховина, Косовського та Верховинського району, Івано-Франківської області

Error get alias
Error get alias
Error get alias