+380982442447

Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Мальовнича Верховина

Мальовничій краси Верховину місцеві жителі вважають серцем Гуцульщини. Що вилітали води норовливої ​​річки Чорний Черемош, шум вічнозелених крон ялин, п'янкий аромат квіткового килима полонини, чисте гірське повітря, архітектурні пам'ятки, цікаві екскурсії та розваги, все це вас чекає на незабутній відпочинок. Тут, кожен з туристів знайде притулок в гостинних колибах, відчує справжню гуцульську автентичність, зануриться в загадковий світ старовинних сказань і легендарних подій минулих років.

Верховина - минуле і сьогодення


Високогірне село Жаб'є в 1962 році перейменували в смт. Верховина. У цей період, майбутній цент гуцульської культури литовський князь Свидригайло передав у володіння Влада Драгосимовичу. За місцевими переказами, село отримало свою назву від панування величезної кількості жаб на болотної місцевості, також відомі такі варіанти походження назви: село назвали на честь першого жителя Верховини Жабка, або в ім'я гуцульського Бога Вогню.

У 1772 голу смт. Верховина увійшла до складу Австрії, після чого була звільнена народом. Незалежні горяни проявили себе в участі русі народних месників, в організації народного віче, в боротьбі за звільнення Січових Стрільців, в рядах УПА.


На сьогоднішній день смт. Верховина - дуже відоме туристичне місце завдяки величезній різноманітності проведення дозвілля. Тут надані всі умови, як для любителів активного відпочинку, так і для культурного збагачення. Чарівність мальовничою місцевістю, спілкування з місцевими жителями і насолоду від гуцульської кухні - все це чекає на кожного мандрівника, хто вважав за краще відпочити в Карпатах.

Карпатська Верховина - чудовий селище для організації цікавих екскурсій і туристичних маршрутів. Наявність історичних і природних пам'яток підносять можливості яскраво і насичено провести час.


Унікальні музеї Верховини


Відвідати Верховину варто не тільки заради гарних пейзажів і активного відпочинку, а й для збагачення таємничої гуцульською культурою. Відкрити для себе, щось нове можна відвідавши музеї.

Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів імені Романа Кумлика


Унікальний музей у Івано-Франківській області в 2001 р організував музикант-віртуоз Роман Кумлик. Експозиційний матеріал збирали в близько 30 років. Це предмети побуту, грошові знаки, знаряддя праці, гуцульський одяг і багато іншого, що дає уявлення про життя гуцульського народу. Особливу увагу заслуговує колекція рідкісних музичних інструментів.


Екскурсії проводив сам засновник, а після його смерті, проводити екскурсії та концерти для бажаючих продовжує його донька Наталя Гузак.

музей магії


Відвідавши цей музей, ви почуєте цікаві розповіді про перевірених методах боротьби зі злими духами, що мешкають в горах, лісах, річках, озерах, про магічні здібності знаків і предметів, про людей, наділених надприродним даром і безліч містичних захоплюючих дух легенд.


Музей-сироварня «Хата-зграя»


Музей заснований в 2014 р Усередині хати можна побачити музейний інвентар: старовинний одяг і речі домашнього побуту (рушники, посуд, килими та багато іншого). Є кімната для проведення майстер-класів, яку називають «Гуцульська світлиця». Тут навчають приготуванню місцевих страв, можна послухати дримбу і перейняти ази ткацького мистецтва.

Оригінальним місцем в музеї «Хата зграя» є спеціально обладнана кімната, в якій «роблять молоко», так місцеві говорять про приготуванні сиру. Для організації цього процесу у дворі знаходиться різний інвентар; казанки, підвішені над відкритим вогнем, бочки, необхідні для приготування і зберігання гуцульської бринзи.


Хата-музей «Тіні забутих предків»


На околиці Верховини, в селищі Жаб'євський потік в старовинному будинку розмістився музей легендарного кінофільму, зазначеного безліччю міжнародних нагород. Основний напрямок діяльності хати-музею - переглянути кінострічку і познайомитися з історією зйомок фільму «Тіні забутих предків».


Музей «У трембітаря»


У музеї гуцульського побуту та мистецтва повідають історію походження гуцульського народу, їх життя, обрядах і традиціях. Гостей тут зустрічають під звуки трембіти. Тут проходять майстер-класи гри на різних інструментах.

Всього в смт. Верховина налічується більше 10 музеїв і кожен з них цікавий по-своєму.


Бажаєте отримати масу незвичайних задоволень і нових вражень, насолодитися прекрасними пейзажами, ознайомитися з культурою та тутешнім побутом? Запрошує вас до витоків гуцульського етносу - ласкаво просимо в прекрасне містечко птг. Верховину! Впевнені, вам тут сподобається!

Для тих не був у Карпатах :)

Нижче ви можете вибрати деякі варіанти будинків та ділянок у Карпатах. Є варіанти старих гуцульських хат, а також нових сучасних будівель. В смт Верховина, Косовського та Верховинського району, Івано-Франківської області

Телефонуйте і ми підберемо вам кращий варіант!
Працюємо більше 6-ти років

+38 098 244 244 7

0 800 216 244

(безкоштовно з мобільних)

с. Кривопілля, вул Крива 88, Верховинського району, Івано-Франківської обл.

Працюємо без вихідних та перерв!
karpatydream@gmail.com