Записатись на перегляд
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами та вирішимо всі формальності

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

+380982442447

Котеджі та будинки в Карпатах з ділянками від 6 соток

Купити будинок, котедж в горах Карпат, без комісії

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Купити будинок в горах Західної України

Українські Карпати це не тільки дивовижний місцевий колорит і свіже повітря, ягоди і гриби і дивовижної краси гірські пейзажі. Ділянка в Карпатах під будівництво будинку це ще й надзвичайно вигідне капіталовкладення. Беручи до уваги постійне зростання вартості на нерухомість, можна провести нескладні математичні розрахунки і зрозуміти, що вже через кілька десятків років гроші, вкладені в покупку, примножиться багаторазово.

Вигідне інвестування
Регіон українських Карпат надзвичайно популярний серед любителів приємного проведення часу на природі. Щорічно кількість туристів, які обирають для відпочинку саме цей регіон тільки зростає. Тому, будинок в Карпатах можна купити як для особистого користування, що дозволить згодом насолоджуватися спокійним життям в тихому гірському краю з його віковими лісами, бурхливими річками і шумливими водоспадами.
Також придбання нерухомості в Карпатах може стати початком вигідного бізнес плану. Будівництво на ділянці декількох котеджів або великого місткого будинку під готель у цій місцевості просто не може бути невигідним і в цьому випадку, земля окупить себе вже в найкоротші терміни. Головне, зробити правильний вибір ділянки. Земельний ринок це особлива ніша і кожну земельну ділянку має певні геодезичні та юридичні параметри.
Тому, в обов'язковому порядку робіть придбання ділянки або будинку в Карпатах тільки за допомогою фахівця. В іншому випадку, Ви ризикуєте бути обманутим. Наприклад, якщо ділянка належить до земель лісового або водного фонду, будівництво на ньому буде практично неможливим. Хіба що з'явиться можливість перевести його в категорію «ділянки під будівництво». Але тут все питання в тому, що ця процедура досить складна і витратна як за часом, так і по фінансам. Не можна назвати легким і питання спадкоємства і прав власності.

Спеціаліст, який знає всі юридичні нюанси допоможе грамотно вирішити всі правові питання і не допустить щоб Вас обманули під час проведення операції. Крім цього, він допоможе Вам підібрати вигідний в плані інвестування ділянку.


Розвиток інфраструктури
Купуючи будинок в Карпатах для особистого користування, можна враховувати тільки власні уподобання - підбирати сподобався будинок і оточуючі його пейзажі. При цьому, якщо Вам так подобається, будинок може перебувати і в глибинці, на відстані десятків кілометрів від населених пунктів. У такому випадку ті, хто вважає за краще абсолютне самотність і єднання з природою зможуть гарантовано уникнути спілкування з сусідами.
Дещо інша ситуація в тому випадку, якщо Ви купуєте будинок в Карпатах з розрахунком брати активну участь в туристичному бізнесі. Тут необхідно врахувати певні чинники, які згодом можуть стати вирішальними в питанні популярності Вашого котеджу серед туристів і, відповідно, в прибутковості Вашого бізнесу. Мова в першу чергу про наявність транспортної розв'язки та наявності розвиненої інфраструктури або ж, як варіант, про планування її облаштування найближчим після покупки ділянки час.
Щоб отримати вигоду, як для себе, так і для можливого бізнесу, необхідно вибирати перспективні регіони з усім необхідним для комфортного повноцінного життя:
Наявність поруч необхідних магазинів;
Лікарні чи поліклініки;
Дитячі садки або школи;
Дороги в нормальному стані;
Наявність платіжних терміналів;
Транспортна розв'язка.
Ну і, звичайно ж, екологія, але вона відмінна в будь-якому місці Карпатських гір. Що стосується того, яку ділянку краще, то тут все в першу чергу залежить від особистих переваг. Він може знаходитися:
в межах міста;
біля населеного пункту;
в селищі;
поблизу гірського масиву або річки.
Але, яке б місце розташування Ви не обрали, в будь-якому випадку Вас чекають дивовижні кліматичні особливості карпатського регіону. Що стосується вартості ділянки, то це зовсім окрема розмова.

Формування вартості ділянки
Останнім часом відзначається підвищений попит на земельні ділянки, призначені для ведення сільського господарства або для будівництва житлового будинку. На сторінках нашого сайту представлений значний фото каталог, в якому Ви обов'язково підберете оптимально підходить для себе варіант. Крім цього, наші фахівці допоможуть Вам вирішити всі юридичні питання і оформити угоду на місці.
Зверніть увагу, що вартість ділянок, виставлених у нас на продаж, значно відрізняється. На формування вартості ділянок впливають численні фактори, серед яких в першу чергу:
район і безпосереднє розташування землі;
ступінь віддаленості від курортних селищ і міст;
наближеність до адміністративних центрів.
Крім цього ціноформуючих факторами в повній мірі можна вважати:
проведено чи до ділянки світло і газ;
наявність і якість стільникового зв'язку в місцевості;
якість доріг;
цільове призначення землі.

Що стосується останнього пункту, то в деяких випадках можлива зміна цільового призначення земельної ділянки можна поміняти і в цьому Вам також зможуть допомогти юристи нашої компанії. звернення до нас вирішить всі Ваші проблеми і допоможе придбати саме тому ділянку землі або будинок в Карпатах, який Ви бачили в своїх планах або мріях.

Для тих не був у Карпатах :)

Нижче ви можете вибрати деякі варіанти будинків та ділянок у Карпатах. Є варіанти старих гуцульських хат, а також нових сучасних будівель. В смт Верховина, Косовського та Верховинського району, Івано-Франківської області

Отримати консультацію
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі ваші питання

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних