+380982442447

Ділянка в с. Татарів 102 300$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Ділянка в с. Татарів 102 300$
Ділянка розташована в центрі середньо-гірського кліматичного курорту Татарів. Придатна як для комерційного використання, так і будівництва житлового будинку.

160 метрів до центральної дороги на Буковель (11 км до Буковелю), в районі повороту на Ворохту. Мальовниче місце - унікальний краєвид з гори на трасу, село і гірські хребти, а не на паркани і будинки сусідів.

Площа ділянки: 33 соті.
Ціна за всю ділянку 102 300$.

Заїзд до ділянки з центральної дороги. До лісу менше 100 метрів. До лінії електропередач 10 метрів. Поблизу розпочате будівництво гірськолижного трампліну. Поруч ділянки б"ють джерела, що дає можливість створити озерце або басейн і забезпечити будинок (готель) водою. Обгороджена.

Ділянка розташована в красивому ландшафтному місці - на схилі гори. 720 метрів над рівнем моря. Клімат та природа цієї місцевості має унікальні властивості внаслідок поєднання дії тектонічного розлому з дією хвойних та букових лісів, які насичують повітря ефірними фітонцидами, а також стрімких джерел, рік та гірського сонця, що іонізують повітря.

Оздоровлення організму тут відбувається природньо, цілорічно, за рахунок активації адапційних процесів, загартування, швидкого виведення алергенів та радіонуклідів, очистці органів дихання. Ще на межі ХІХ-ХХ століть с.Татарів розвивалось як село курортного типу завдяки унікальному мікроклімату та природних даних. Прекрасне місце для будівництва ресторану, готелю, котеджу або пансіонату - проглядається з центральної дороги.

Усі документи в наявності. Готова до продажу.

Karpaty Dream здійснює всі операції з продажею будинків в лісах Карпат.
Адже протягом 20 років ми намагаємося допомагати покупцям, які вибрали нашу компанію, купувати одні з кращих земельних ділянок в горах Західної України. У Карпатський край в останні 10 років переїхали велика кількість людей, потім що їх сфера діяльності пов'язана з роботою інтернет продажів. Інші клієнти переоформляють на себе землю в Карпатах, їдучи від суєти і щільної заселеності галасливих міст. Інша категорія потенційних інвесторів-для інвестування і розвиток заснованих на здачі нерухомості в горах відпочиваючим бізнес-проектів в Карпатах. або будівництва котеджів в гірській місцевості, з подальшим перепродажем, так як це дуже інвестиційно привабливо останнім часом, тому людей готових купити готове і сучасне будівництво більше пропозиції. Адже все зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, з огляду на мінливі ситуації в світі. Ми готові вникнути у Ваш запит на ділянку, або котедж в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, допомагаємо зберегти Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Потрібна консультація?
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі питання
Для тих, хто не був у Карпатах
Записатись на перегляд
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами та вирішимо всі формальності

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Отримати консультацію
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі ваші питання

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних