+380982442447

Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

У чому перевага покупки нерухомості в Прикарпатської області?

Багато хто хоче жити в тихому, зручному будинку, дихати свіжим повітрям, насолоджуватися красою навколишньої природи, мати можливість користуватися дарами природи, пити воду з мінеральних джерел. Таку мрію можна здійснити, купивши котедж, розташований в Закарпатті. Наша організація займається не тільки продажем вже побудованих котеджів, але і будівництвом житлових будинків за індивідуальними проектами.


Користь курортних зон Прикарпаття


Відпочинок на курорті надає найпотужніше вплив на здоров'я людини. Лікування лікарськими препаратами часто дає тільки тимчасовий позитивний ефект, та й великий ризик побічних явищ і різних ускладнень. Курортне лікування позбавлене подібних недоліків, оскільки воно в першу чергу зміцнює імунітет людини, включає його приховані резерви. У сприятливих умовах курорту організм людини сам починає боротися з недугами, тому не спостерігається ускладнень, а укріплене здоров'я не дає можливості для рецидиву хвороби.


Україна багата курортами, серед яких Закарпатті користується заслуженою популярністю. Напевно, знайдеться не багато жителів нашої країни, які хоч раз в житті не побували в Закарпатті. Задумайтесь, як прекрасно мати можливість приїхати на відпочинок в курортну зону в будь-який час, незалежно від наявності вільних місць або сезонного ажіотажу. Просто зібратися і поїхати відпочити в свій власний будинок, розташований в курортному районі Закарпаття, поряд з мінеральними і геотермальними джерелами. До речі, унікальна мінеральна вода, насичена корисними мікроелементами, а також чисте гірське повітря, складають основне багатство Прикарпаття. Величезна кількість санаторіїв, розташованих тут, підтверджують природну унікальність цього регіону.


У Прикарпатті діє близько чотирьохсот природних мінеральних джерел, що мають різний хімічний і газовий склад, а також різну температуру. Така різноманітність дає можливість лікувати різні види захворювань і підбирати оптимальний курс оздоровчих процедур. Починаючи з XV століття, в історичних документах зустрічаються згадки про исцеляющих властивості природи Закарпаття. Дослідження вчених показує різноманітність хімічного складу мінеральних джерел Закарпатській області.


Можна перерахувати деякі види мінеральних вод Прикарпаття:


вуглекислі хлоридно-гідрокарбонатні;

хлоридно-гідрокарбонатні;

вуглекислі гідрокарбонатно-натрієві;

вуглекислі гідрокарбонатно-хлоридні натрієві;

вуглекислі гідрокарбонатні натрієво-кальцієві-магнієві;

сульфідні;

кремнієві.

У Прикарпатті існують свої аналоги всесвітньо відомих мінеральних вод, наприклад, «Боржомі», «Єсентуки», «Арзні». Мінеральна вода допомагає вилікувати захворювання опорно-рухового апарату, захворювання шлунково-кишкового тракту, нервової і серцево-судинної систем. Область застосування геотермальних і мінеральних вод практично безмежна.


Прикарпаття - це мальовниче місце, де можна не тільки приємно відпочити, а й істотно зміцнити своє здоров'я.

Для тих не був у Карпатах :)

Нижче ви можете вибрати деякі варіанти будинків та ділянок у Карпатах. Є варіанти старих гуцульських хат, а також нових сучасних будівель. В смт Верховина, Косовського та Верховинського району, Івано-Франківської області

Error get alias
Error get alias
Error get alias