+380982442447

Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Нерухомість і будівництво в Карпатах: популярні заміські об'єкти нерухомості

Що набувають: попит і ціни на ринку нерухомості

Найбільш популярним варіантом серед всіх видів заміської нерухомості вважаються будинку «під ключ», у яких площа становить близько 120-150 кв. м. Згідно зі статистичними даними за останній рік ціна на подібні об'єкти збільшилася на 5%. На поточний момент середній показник становить 13000 грн. за 1 кв. м. Але в кожній області ціни відрізняються. Наприклад, на території Карпат вартість 1 кв. м. в котеджах становить 18 000 грн.

Другий тип нерухомості за популярністю - це дачі. Вони підходять тільки для сезонного проживання, а й вартість у них менше. Третє місце в рейтингу популярної нерухомості займають земельні ділянки, які підходять для індивідуального будівництва, тобто на них можна будувати котеджі.

Далі в рейтингу популярності об'єктів коштують квартири і таунхауси, проте в основному лідерами є приватні будинки, дачі і ділянки. До весни попит на ці об'єкти сильно зріс. Люди почали замислюватися про власний малоповерховому житло. Ця тенденція підтримується досі. До осені ринок злегка охолов, але в середині сезону знову почав набирати обертів.

Краще купувати ділянку в літню пору, оскільки відразу видно, що на ньому розташовується. А ось взимку легше дізнатися, чи буде придбаний будинок теплим.

Часті помилки при виборі будинку і ділянки

Як вважають експерти, найчастіше потенційні покупці не приділяють увагу такому важливому параметру як локація. Ті, хто більшу частину життя живе в місті, звикли, що все розташовується поруч. У зв'язку з цим вони мало звертають уваги на те, як дістатися до ділянки або будинку, які населені пункти знаходяться поруч, чи можна швидко доїхати до магазину, медичного пункту.

Крім того, потрібно орієнтуватися не на косметичний ремонт, а перевіряти характеристики будинку: рік введення в експлуатацію, знос конструкції, площа, вартість послуг опалення. Необхідно співвідносити ціну і якість.

Як стверджують експерти, якщо будинок або ділянку хороший, то навряд чи його вартість буде нижчою за ту, що у аналогічних об'єктів на ринку нерухомості. Навіть якщо хочеться знайти варіант дешевше, потрібно бути обережним. Краще задіяти фахівця в процесі пошуку житла. Він зможе грамотно провести оцінку нерухомості, а також перевірить фундамент, дах, всі комунікації, якість септика, теплопровідність стін.


Ще один важливий пункт в списку дій при виборі будинку або ділянки - перевірка документів, особливо якщо використовується варіант з кредитуванням. Довідок, квитанцій, договорів багато, і самостійно все вивчити досить важко. Щоб не потрапити до рук шахраїв, краще порадитися з експертами. Існують зони, що охороняються, де заборонено зводити будинки. Також потрібно враховувати, що на садовій ділянці можна побудувати будинок, проте не вийде таку територію придбати за програмою сільського кредитування.


Вибираючи будинок, дачу, ділянку, найкраще довіритися професіоналам. Тоді весь процес не буде супроводжуватися стресом. Експерти з багаторічним досвідом прекрасно розбираються у всіх нюансах об'єктів нерухомості і правильно проведуть операцію купівлі-продажу.

Для тих не був у Карпатах :)

Нижче ви можете вибрати деякі варіанти будинків та ділянок у Карпатах. Є варіанти старих гуцульських хат, а також нових сучасних будівель. В смт Верховина, Косовського та Верховинського району, Івано-Франківської області

Телефонуйте і ми підберемо вам кращий варіант!
Працюємо більше 6-ти років

+38 098 244 244 7

0 800 216 244

(безкоштовно з мобільних)

с. Кривопілля, вул Крива 88, Верховинського району, Івано-Франківської обл.

Працюємо без вихідних та перерв!
karpatydream@gmail.com