Error get alias
Error get alias
Error get alias
+380982442447
с. Кривопілля, Верховинського району

Ділянки 0.25 га, 0.25 га, 0.65 га

Продається земельна ділянка в Карпатах, площею 1.15 га, в селі Кривопілля

Купити землю в Карпатах в селі Кривопілля, Верховинського району, що не дуже крутий схил з гори.

Загальна площа участка 1.15 га. в Івано-Франківській області. Ціна за всю ділянку 28750 $. Можливо купити дві ділянки площею по 25 соток (під будівництво житлового будинку), 65 соток (сільськогосподарське призначення). Є гарний пейзажний вид на гори і ліс. Поруч трансформатор для підключення до електрики (до 300м. Підключення безкоштовно, платите тільки за потужність, яку Вам необхідно). Зручний під'їзд до ділянки. Є можливо зробити другий під'їзд. Поруч є сусіди.


Купити ділянку в Карпатах. Купівля ділянки в лісі Карпат - це вигідно і перспективно. Землі тут набувають для будівництва будинку або котеджу, використовуючи для постійного проживання або для дачі, а також для заробляння з туристичного напрямку, тобто будівництва готелів для відпочинку, туризму, зелених садиб. Якщо ви думаєте про придбання землі, визначайтеся скоріше, так як кожен рік цінність землі цього краю зростає в кілька разів. Ще 10 років тому землю в Карпатах можливо було придбати за маленькі гроші. На даний момент обстановка змінилася.

Але з урахуванням кризи, що склалася, ціни не надовго опустилися, а це вдалий момент для вкладень. Якщо ви хочете дізнатися вартість певної ділянки землі в лісі, телефонуйте нам, ми все докладно розповімо про нерухомості, який вас зацікавив

Error get alias
Error get alias
Error get alias