Записатись на перегляд
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами та вирішимо всі формальності

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Котедж в Карпатах
100 кв.м. 70000 $
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Опис:

Продається котедж в Карпатах, ціна нижча за собівартість. Дерев'яний котедж площею 100 кв.м. Повністю готовий до проживання, з новими меблями і побутовою технікою. Опалення електричне. Сауна.

Котедж розташований на земельній ділянці площею 0,08 га.

Вартість дерев'яного котеджу становить 70 000$

Більш детальна інформація у відео.


Придбати котедж в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має незвичайну історію і культуру. Тут унікальна атмосфера, вона подобається нашим покупцям. У цьому місці немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в Івано-Франківській області ближче до лісового масиву, де перед Вашими очима розкриваються шикарні пейзажі. Є варіанти про продаж дачних ділянок, неподалік до річки. Також у продажу завжди є котеджі з повністю укомплектованою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими іншими предметами для максимального розслаблення і відпочинку.

Також можливо зробити вибір самим, де вам зручніше проживати - в межах села або купити будинок за територією населеного пункту. Ми допомагаємо вибрати більш оптимальний варіант нерухомості, який підійде під ваші потреби. Крім допомоги в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки. Це скорочує ваші побоювання при придбанні нерухомості. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не доведеться дізнаватися все самостійно на різних інтернет ресурсах. Втілюйте свої мрії разом з нами!

Отримати консультацію
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі ваші питання

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних