+380982442447

Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Вигідне вкладення - покупка землі в Карпатах

У 2003 році викладач столичного музею, захоплювався зеленим туризмом, вирішив поїхати у відпустку в Долинський край, Івано-Франківської обл. Гостинний господар будинку, у якого жив мандрівник, зробив йому дуже вигідну пропозицію - купити земельну ділянку, площею 7 соток. За землю він тоді заплатив 500 доларів, тобто ціна 10 соток на той час була - 70 доларів за сотку. Сьогодні ж, за цю землю йому пропонують 30 тис. доларів. Але викладач перепродувати ділянку поки не має наміру.

Землі в Карпатах також цінні як в Криму, або Київської обл. І щороку ціни на ділянки ростуть. Якщо вірити фахівцям з нерухомості України, то в середньому вартість земельних ділянок в Івано-Франківській обл. зросла на 10-15%. За статистикою, наприклад, якщо взяти 2004 рік, ділянки подорожчали на 300%.

Найдорожчою ціною на землю, яка продається в туристично розвинених населених пунктів. Наприклад, купити земельну ділянку в с. Паляниця, курортна зона Буковелю, можна за 30- 35 тис. доларів за 10 соток. Нижче ціни будуть на землю в Яблуниці, Яремче, Ворохті - від 20- 30 тис. Доларів за 10 соток.

Також, цінник високий і на землю у Львівській обл. Наприклад, в курортній зоні Трускавець ціна за 1 сотку коливається в межах 6-8 тис. доларів. Більш доступна покупка ділянки в Славському - від 2,5 тис. Доларів за 1 ар.

Зростає ціна на нерухомість і в Закарпатській обл. Земельні ділянки в Хусті продають від 1,5 тис. Доларів за 1 ар, в Сваляві - близько 6 тис. доларів.

Купити земельну ділянку

Купівля земельної ділянки - специфічний процес, до якого краще залучити того, що розбирається в нерухомості. Вибирати і купувати землю потрібно спільно з професіоналом, який знайомий з історією ділянки, може безпомилково оцінити його інвестиційну цінність. Посередник, зобов'язаний знати про майно, що продається ділянці все: від нюансів з приватизацією до того як визначалися кордони землі, щоб покупець отримав ту ділянку, який конкретно він хотів.

Івано-Франківська область відноситься до регіону інвестиційному. І, щоб стати законним власником ділянки важливо знати реальну вартість землі. Наприклад, інвестор, вирішив побудувати котедж, значить, йому потрібно вибрати ділянку, яка буде користуватися попитом у відпочиваючих.

Якщо інвестувати в ділянку, яка буде знаходитися десь в глухому районі, далеко від туристичних розваг, навряд чи таке житло буде попит. Але можливо з часом ситуація змінитися, саме з цього недооцінений ділянки землі, власник отримає вигоду. Повернемося до випадку з викладачем музею: коли він купив землю, крім лісу навколо неї нічого не було, а сьогодні на цій землі ведуться активні роботи по забудові місцевості. Та й сам учитель добудовує будинок, щоб потім заробити на здачі його в оренду туристам.

Ціновий сегмент

Інвестувати в земельні ділянки в Карпатській місцевості вигідно, але є такі ділянки, які періодично страждають від повеней і зсувів, бути власником такої території зовсім не рентабельно. Тому перш ніж придбати ділянку, зберіть про нього якомога більше інформації і обов'язково уточніть, чи не схильний цей район стихійних лих.

Ціни на землю в західних областях України

Приблизні ціни на земельні ділянки:

Івано-Франківська обл. - від 3 до 20 тис. Доларів за 1 ар;

Львівська обл. - від 3 до 15 тис. Доларів за 1 ар;

Закарпатська обл. - від 1,5 до 6 тис. Доларів за 1 ар.

Підіб'ємо підсумок: покупка земельної ділянки в Карпатській місцевості - вигідне інвестування грошових коштів, особливо якщо земля розташована далеко від річки. Рентабельна покупка - це ділянка в туристичній зоні в гірській місцевості. За рік вартість на такі землі збільшиться на 10-30%.

Для тих не був у Карпатах :)

Нижче ви можете вибрати деякі варіанти будинків та ділянок у Карпатах. Є варіанти старих гуцульських хат, а також нових сучасних будівель. В смт Верховина, Косовського та Верховинського району, Івано-Франківської області

Телефонуйте і ми підберемо вам кращий варіант!
Працюємо більше 6-ти років

+38 098 244 244 7

0 800 216 244

(безкоштовно з мобільних)

с. Кривопілля, вул Крива 88, Верховинського району, Івано-Франківської обл.

Працюємо без вихідних та перерв!
karpatydream@gmail.com