+380982442447

Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Які найпоширеніші помилки люди допускають при покупці будинку або ділянки

Вибираючи земельну ділянку або будинок, покупці часто не приділяють належної уваги локації об'єкта, як вважають фахівці. Міські жителі звикли, що зазвичай все розташовується поруч: лікарні, магазини, ларьки. Але при виборі дачі необхідно дізнатися близькість населених пунктів, як можна швидко дістатися до медпункту, магазинів.

Також потрібно дивитися не на загальний косметичний ремонт, а саме на стан будинку, його основні характеристики: знос даху, фундаменту, стін. Площа будівлі - теж важливий момент. Якщо в планах жити в будинку великою родиною, то це потрібно враховувати. До того ж опалення не повинно бути занадто витратним.

Хороший будинок або ділянка не буде коштувати дешевше, ніж інші схожі об'єкти на ринку нерухомості. До того ж продавець може бути нечесним. Найчастіше виникають проблеми зі статусом землі. Яскравим прикладом є охоронювані зони, де категорично заборонено будівництво.

Найкраще підключити експерта, у нього достатньо досвіду, щоб правильно оцінити будинок або ділянку. Він проведе повну експертизу, розбереться з усіма документами, а також не забуде про підводні камені в угоді.

Українці більше не хочуть жити в тісних квартирах

Епідемія коронавируса викликала різкий попит на заміські будинки, дачі. Багато людей бажають тепер переїхати в сільську місцевість. Наприклад, мешканка Києва Ірина Шевчук розповіла, що весь рік її сім'я мріяла купити невеликий будиночок за містом. Вони їздили дивитися різні варіанти, але не могли вибрати підходящий. На початку зими знову почали шукати після невеликої паузи, і знайшли відмінний будинок з цегли, розташований в 30 хвилинах їзди від Києва. Продавець трохи скинув ціну. До того ж разом з будинком продавалася всі меблі, а ще ділянку в 20 соток біля лісу.

Згідно зі статистикою, якщо попит на нерухомість в передмістях збережеться, то в наступному році очікується збільшення цін на 10-15%. Бажання мати альтернативу міському житлу охопило маси людей в 2020 рік, і ця тенденція зберігається. Українці стали замислюватися про зміну стилю життя через пандемію і обмежень, які діють внаслідок карантину. Але і без цього багатьом набридла погана звукоізоляція багатоповерхівок, скандали з сусідами, неможливість знайти місце для парковки автомобіля.

Експерти відзначають, що з'явився новий вид покупців. Це ті, хто бажає переїхати в передмістя: вони абсолютно недавно почали подумувати про це або вивчають вигоди подібного інвестування. До недавніх пір цей сектор ринку був сплячим. З 2008 року вперше був сплеск активності саме в 2020 році. Причому, навіть восени і взимку зростання попиту не зменшувався, як було традиційно в минулому.

Особливості попиту на заміську нерухомість

Спочатку, коли тільки почали вводити карантин в Україні, став рости попит на оренду заміського житла. Уже в перший тиждень, коли оголосили про жорсткі обмеження, не залишилося оголошень на здачу в оренду будинків за вартістю до 2000 доларів. Найпопулярнішими районами є Вишгородське, Одеський і Обухівський шосе, але там ціни підвищилися до 5000-7000 доларів в місяць.

Але у покупців не спостерігалося аналогічної активності. Вони не так швидко реагували на зміни, але з часом і в цьому сегменті ринку з'явилося пожвавлення. Після того, як був скасований локдаун влітку 2020 року, уклали на 30% більше угод купівлі-продажу заміських об'єктів в порівняння з попереднім роком.

Заміський будинок, нерухомість, ринок житла

Люди не шукали величезні котеджі, гектари землі. Навпаки, попитом користуються саме вдома скромних розмірів - до 130-150 кв. м., розташовані в 30 км від Києва. Їх вартість від 1 до 3,5 млн. Грн.

Але попит почав проявлятися у всіх сегментах ринку. Люди почали цікавитися і будинками, які розташовуються в 70 км від столиці і коштують до 25 тис. Грн. Зріс попит на таунхауси з вартістю до 80 тис. Доларів, причому питома вага таких угод складає 72%. Також покупці цікавляться будинками площею до 200 кв. м

Для тих не був у Карпатах :)

Нижче ви можете вибрати деякі варіанти будинків та ділянок у Карпатах. Є варіанти старих гуцульських хат, а також нових сучасних будівель. В смт Верховина, Косовського та Верховинського району, Івано-Франківської області

Error get alias
Error get alias
Error get alias