Записатись на перегляд
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами та вирішимо всі формальності

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

+380982442447
Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Заміський будинок або квартира?

В даний час ціни на заміські будинки знову в екологічно чистих регіонах країни рівні цінам 2-х і 3-х кімнатних квартир в столиці. У зв'язку з розвитком пандемії, багато жителів України вважають переїхати на природу, де більше свіжого повітря, а також існує реальна можливість збільшити свою житлоплощу і, при цьому змінити свій внутрішній і зовнішній кругозір, залишаючись з сім'єю.

Зараз немає особливих черг на придбання житла в регіонах. Багато покупців купують будинки за містом, про що свідчить статистика. Приміське будівництво поступово набирає обертів з продажу.

За деякими даними зведення нового житла скоротилося в 6 разів, але в заміському будівництві - збільшилася. Хоча багато проектів вводилися по весні, але на даний момент приходить все більше пропозицій на будівництво котеджів і таунхаусів. Всі зручності розраховується індивідуально на будь-який смак і вартість.

Особливим попитом почалося восени. Зараз багато людей придивляються до будинків, які мають всі необхідні умови для нормального проживання, а також з учасниками землі. Для людей важливий комфорт і якість, в зв'язку з цим, кількість угод на покупку буде збільшуватися.


Попит на заміське будівництво

Зараз немає активного попиту на будинки з великою площею, в зв'язку з підвищенням витрат на оплату комунальних послуг. Великий будинок - дороге задоволення і тому частіше потрібно скорочення житлової площі, що сприяє зниженню кількості споживаної теплової та електроенергії.

В умовах пандемії люди частіше стикаються з віддаленою роботою, облаштовують будинки зону відпочинку і роботи. У квартирах це зробити складніше. Тому кількість продажів будинків в передмісті збільшується.

Вартість заміського будинку

Вартість приміських будинків залежить від умов розташування, якості будівництва, рівня комфорту і віддаленості розташування. Актуальну інформацію з цього питання ви можете дізнатися у ріелторів.

Для тих не був у Карпатах :)
Будинки

Нижче ви можете вибрати варіанти будинків з ділянками. Є варіанти старих гуцульських хат, а також варіанти нових сучасних будівель для комфортного життя. В смт Верховина та Верховинського району, Івано-Франківської області

Телефонуйте і ми підберемо вам кращий варіант!
Працюємо більше 6-ти років

+38 098 244 244 7
Працюємо без вихідних та перерв!
karpatydream@gmail.com
Отримати консультацію
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі ваші питання

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних