Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Земля в Карпатах

Зараз люди стали більше цінувати природу, чисту воду і свіже повітря, красу пейзажів, тишу і спокій. Це не дивно, оскільки стрімке будівництво мегаполісів, нестабільність у фінансовому та політичному плані, світові кризи та інші фактори змушують людей замислитися над власним майбутнім. Куди можна втекти від міської суєти, якщо не на природу до величних деревах і могутнім горах? У такій обстановці можна розслабитися і відпочити, поринути у власні думки і зарядиться енергією.


Якщо раніше покупка землі в горах була мрією, то зараз це реальність практично для кожного.

Незалежно від доходів, кожен бажаючий може придбати невелику земельну ділянку для будівництва власної дачі і не варто думати, що земля в горах коштує дорого, це не так. Середня вартість ділянки розміром 5 соток варіюється в межах 200-2000 доларів. Тобто за підрахунками стає ясно, що будівництво невеликого дерев'яного будиночка в горах обійдеться приблизно в 10000 доларів, а з огляду на суму, яку доведеться витратити на покупку землі, для здійснення мрії досить 11000-35000 доларів.


Ще один позитивний фактор - реалізацію мрії можна поєднати з бізнесом. Землю можна придбати біля туристичних баз або курортних об'єктів, в цьому випадку побудований будиночок можна буде здавати в оренду, заробляючи непогані гроші. Як показує практика, при грамотному плануванні такі вкладення окупаються через 3-4 роки.


З огляду на ситуацію на земельному ринку, ціни на ділянки ростуть всюди, в тому числі і в Карпатах.

А якщо дивитися в майбутнє і враховувати екологічну ситуацію, то через десятиліття, коли водна стихія стане завойовувати простір суші, ціна на землю в гірських районах ще більше зросте. Тому це дійсно перспективна справа.


Земельні ділянки в Івано-Франківській області. Купівля ділянки в Карпатських лісах - це вигідно і престижно. Землі в горах набувають як для свого будівництва, а ще для розвитку туристичного напрямку, тобто будівництва готелів для відпочинку, ранчо, зелених садиб.

Якщо ви думаєте про покупку ділянки, вирішуйте швидше, оскільки щорічно цінність землі цього краю показує зростання в кілька разів. Адже 10 років тому земельні ділянки в Карпатах можливо було придбати за невеликі гроші. На даний момент ситуація змінилася. Якщо ви бажаєте уточнити вартість певної ділянки землі в лісі, телефонуйте нам, ми все Вам розповімо про об'єкт, який вас цікавить

Для тих не був у Карпатах :)
Будинки

Нижче ви можете вибрати варіанти будинків з ділянками. Є варіанти старих гуцульських хат, а також варіанти нових сучасних будівель для комфортного життя. В смт Верховина та Верховинського району, Івано-Франківської області

Телефонуйте і ми підберемо вам кращий варіант!
Працюємо більше 6-ти років

+38 098 244 244 0
Працюємо без вихідних та перерв!
karpatydream@gmail.com