Ділянки та будинки на схилах Карпат

Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 5 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!


-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі


- підготовка документів до переоформлення землі


- вчинення правочину!

Ви хочете будиночок в Карпатах?

Ми втілимо вашу мрію в реальність!

Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!

Казкові пейзажі Ворохти

Селище Ворохта - це дивовижне місце з казковими пейзажами і незайманою природою. Це курорт, де ще збереглася атмосфера австрійської імперії. Якщо ви плануєте підкоряти Говерлу, то сходження на вершину краще починати саме з селища Ворохта. Попутно в поході можна зібрати малину, чорницю та білі гриби. А неподалік є ще одне цікаве місце - озеро Несамовите, а також гора Піп-Іван із зірковою обсерваторією на вершині.


Ворохта - це селище міського типу в південно-західній частині Івано-Франківської області з населенням 4000 чоловік. Кажуть, що селище названий на честь солдата на прізвище Ворохта, який проживав тут і подобався місцевим жителям за мудрість.


У 20-21 століттях територія селища входила до складу Київської Русі, а в 1241 році всі найближчі поселення були зруйновані через татаро-монгольської навали, а потім землі завоювали польсько-литовські феодали, які правили тут до 18 століття. З 1772 по 1918 року територія входила до складу Австрії, а після розпаду імперії увійшла до складу ЗУНР (Західно-Української народної республіки) - самопроголошеної держави, яке проіснувало недовго.

Під час війни з Польщею після розгрому Червоної армії під Варшавою практично всі землі самопроголошеної Республіки залишилися в Польщі, а з вересня 1939 знову увійшли до складу України.


У Ворохті є найстаріша споруда - церква Різдва Богородиці. На початку 20 століття тут побудували нову церкву - Миколаївську. Поштовхом до стрімкого розвитку селища послужило будівництво в 1894 році залізниці.


В даний час Ворохта - один з кращих туристичних центрів. У холодну пору року сюди приїжджають шанувальники гірськолижного спорту, за часів Радянського Союзу тут починалося будівництво Олімпійського комплексу, але, на жаль, воно так і не завершилася через розпад Союзу. Влітку в Ворохті панує дивовижна атмосфера - незаймані ліси, найчистіші річки з гучними водоспадами і високі гори з плетуться по схилах виноградниками. Дивовижна краса природи і багата культурно-історична спадщина Ворохти роблять відпочинок в цьому селищі привабливим в будь-який час року.


Ще однією визначною пам'яткою є заснований в 1980 році Карпатський національний парк, що оточує селище. Площа парку становить понад 500 квадратних кілометрів, знаходиться він у верхній частині басейну річки Прут. Територією парку прокладені хороші дороги, що дозволяють з комфортом відпочивати і знайомитися з різними ландшафтами. Також тут виростає 1105 видів різних рослин, в тому числі рідкісних. Тваринний світ не менше різноманітний і дивний


Особливе враження вдасться отримати при поїздці з Ворохти до підніжжя гори Говерли, вершину якої можна побачити вже здалеку, вона з'являється між кронами величезних дерев. Цей вид привертає більшість мандрівників. У підніжжя гори розташований паркінг для зручності любителів автотуризму. Час підйому на вершину пішки становить дві-три години.


У селищі є все необхідне для повноцінного життя - магазини і сувенірні лавки, відділення банку та пошти, кафе і ресторани, пункти для прокату гірськолижного спорядження, ж / д вокзал.

Для тих не був у Карпатах :)
Будинки

Нижче ви можете вибрати варіанти будинків з ділянками. Є варіанти старих гуцульських хат, а також варіанти нових сучасних будівель для комфортного життя. В смт Верховина та Верховинського району, Івано-Франківської області

Телефонуйте і ми підберемо вам кращий варіант!
Працюємо більше 6-ти років

+38 098 244 244 7
Працюємо без вихідних та перерв!
karpatydream@gmail.com