+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будівництво будинку або котеджу в Карпатах

Каталог проектів

Будівництво котеджів і будинків.
З використанням сучасних технологій і екодома з матеріалів, перевірених часом
Будуємо котеджі і будинки з панорамними вікнами, з яких відкриваються чудові краєвиди на гори і ліс. Каркасні, дерев'яні, модульні, купольні, з циліндричного бруса, пресованої соломи та глини, будинки без використання металу і арматури. Будівництво нерухомості для особистого користування і комерційної нерухомості в Карпатах під ключ.

  Додаткові категорії будинків для будівництва

  За вашим бажанням ми можемо побудувати будинки вашої мрії
   Будівництво будинку або котеджу в Карпатах
   Наше головне завдання – грамотно провести всі роботи на обраній ділянці ділянці за доступною ціною. Можливе будівництво як з нуля, так і проведення лише оздоблювальних робіт на вибір замовника. Ми можемо звести будинок чи котедж із будь-якою кількістю поверхів.

   Будівництво будинків та котеджів у горах Карпат

   Згідно зі статистичними даними, багато людей, які проживають у горах, вважаються довгожителями. Якщо є бажання збільшити тривалість свого життя, то варто придбати будинок в Карпатах, де можна насолодитися свіжим повітрям і дивовижними пейзажами. Будинок у горах: плюси та мінуси.
   Головна перевага проживання в горах - чисте повітря, в якому немає домішок відходів заводів, транспортних засобів. Другий плюс полягає в дивовижних видах, якими можна насолоджуватися з тераси, особливо, якщо житло розташовується в горах біля водойми.
   Круті схили з густими лісами, прозора вода – все це навіює безтурботність, чого неможливо досягти у міських умовах. Це відволікає від поганих думок, змушує задуматися про вічне. Ось чим обґрунтовано бажання багатьох людей переїхати в гори та жити там хоча б 2-3 місяці на рік.
   Влітку популярний гірський туризм, а взимку – катання на лижах. Ці заняття дають чудові можливості для динамічних персон, які надають перевагу активним діям пасивного загоряння на пляжах. До того ж багато людей мріють відзначити Різдво чи Новий рік саме у горах, де можна спостерігати пухнастий сніг у лісі та на схилах.

   Що стосується мінусів, то на перший план виходить необхідність звикнути до проживання високо в горах, адже рівень вмісту кисню там нижчий, а отже, складніше дихати. Також можуть не сподобатися сильні вітри.

   У деяких випадках бракує благ цивілізації, інфраструктури, оскільки магазини знаходяться на певній відстані.
   Будівництво будинку в горах: основні труднощі

   Будинки в горах числяться у списку найважчих проектів, оскільки їхнє будівництво має низку особливостей. По-перше, фундамент зводять на твердих скельних породах, тому в більшості випадків необхідно суттєво заглиблюватися у ґрунт.

   По-друге, важливо перевіряти близькість розташування ґрунтових вод, щоб вони не розмивали фундамент будівлі. По-третє, варто звернути увагу на утеплення будівлі, оскільки взимку вітер особливо холодний. Також потрібно подбати про резервні джерела живлення, адже можливі обриви лінії електропередач.

   Різновиди будинків для гірської місцевості
   В останні роки популярними стали будинки шале, які спочатку зводили в Альпах. Житло є будівлею комбінованого типу. Перший поверх кам'яний чи цегляний, а другий дерев'яний. Ці матеріали поєднують, щоб зменшити вагу конструкції.
   Як оформити інтер'єр
   При оформленні будинку зазвичай залучають природні матеріали: деревина, камінь. Наприклад, на підлогу підійде паркет чи ламінат, а на стіни – спеціальні дерев'яні панелі.
   Камін і простір поруч із ним облицьовують цеглою або каменем.

   Ще одна характерна риса – затишні меблі та панорамні вікна. Також користується популярністю тераса – це чудове місце для відпочинку влітку.
   Що стосується стильових рішень, то зазвичай у будинках у гірській місцевості використовують сільський стиль. Для нього характерні прості форми без химерності в обробці, натуральні матеріали.

   І все це поєднується із сучасною функціональністю, адже задіяні предмети інтер'єру, які полегшують побут. Також для дому у горах підійде еко-дизайн. Він ідеально вписуватиметься.
   Будівництво будинків та котеджів «під ключ»

   Темпи будівництва котеджів зростають щороку, незважаючи на економічні кризи, реформи у законодавстві та інші зміни.
   Наша фірма пропонує своїм клієнтам послугу будівництва будинків «під ключ» за вигідною ціною.
   Наш багаторічний позитивний досвід та гарна репутація – наочна демонстрація довіри клієнтів. Якщо зробити замовлення у нас, то ви отримаєте гарний та затишний будинок у максимально стислі терміни та за демократичною ціною.
   Серед головних переваг нашої компанії виділяють таке:

   - прийнятна вартість робіт порівняно з аналогічними фірмами;
   - швидкість виконання замовлення;
   - комплексний підхід до організації всіх процесів для оптимізації будівництва будівлі;
   - професіоналізм працівників;
   - застосування інноваційних перевірених технологічних рішень та матеріалів.
   Ми практикуємо системний підхід до організації робочого процесу, що дозволяє зменшити тимчасові витрати. Виділено такі важливі етапи будівництва «під ключ»:

   1. Збір дозволів у задокументованому вигляді.
   2. Створення та коригування проекту будинку з урахуванням побажань клієнта.
   3. Будівництво будівлі.
   4. Облаштування інтер'єру та екстер'єру.
   5. На кожній стадії задіяні вузькоспеціалізовані співробітники, які матимуть змогу підібрати максимально вигідний варіант.

   Проекти котеджів «під ключ»

   Створення проекту будинку «під ключ» – один із головних етапів роботи, якому ми приділяємо особливу увагу. Від нього залежить успішність зведення всієї будівлі.

   Наші співробітники пропонують замовникам:

   - оптимальні варіанти всіх інженерних систем для зручного проживання в будівлі та безперебійності роботи обладнання;
   - унікальний зовнішній вигляд об'єкта, який наголошує на - індивідуальності майбутніх власників будинку;
   - сучасні технологічні рішення при монтажі конструкції та оздобленні;
   - якісні нові будівельні матеріали, що підвищують функціональність будови.
   Крім того, при розробці проекту фахівці враховують і ландшафт території, ґрунт, різні природні фактори та інші нюанси. Усе це впливає вартість робіт.

   Наприклад, якщо поряд з ділянкою немає мережі централізованого водопроводу, необхідно потурбуватися про створення свердловини, щоб забезпечувати будівлю водою. І тут вже будуть інші витрати.

   Ми намагаємося пропонувати нашим клієнтам найвигідніші варіанти. Але водночас матеріали завжди вищої якості, оскільки від них залежить безпека будівлі, збереження тепла всередині, можливість заощадити на опаленні.

   Зведення малоповерхових котеджів «під ключ»

   Наша організація пропонує широкий спектр послуг, тому у нас можна з легкістю зробити замовлення на будівництво невеликого будинку (1- або малоповерхового будинку).
   Ми використовуємо якісні матеріали, найсучасніші технологічні рішення.

   Гарантуємо відсутність незапланованих витрат.

   Ми довгі роки співпрацюємо з вітчизняними та зарубіжними виробниками будівельних матеріалів, тому закуповуємо лише якісну продукцію за вигідною ціною, мінімізуючи витрати на будівництво будинку.
   Будівництво теплих зимових будинків «під ключ»

   Одна з послуг, яку ми надаємо, – зведення теплих зимових будинків. Особливу увагу ми приділяємо підбору матеріалів, з яких будуть виконані стіни. Ми використовуємо ті, які мають добрі теплоізоляційні властивості, а також додатково використовуємо високоякісні утеплювачі. Особливу роль грає грамотна установка конструкції.

   Під час продумування проекту будинку береться до уваги опалювальне обладнання, яке необхідне формування оптимального мікроклімату. Наші фахівці врахують будь-які дрібниці, щоб котедж був теплим, затишним і при цьому зменшити експлуатаційні витрати. Наприклад, коли вікна розташовані грамотно, це дозволяє отримувати природне сонячне світло, отже, вдасться заощадити на електроенергії.

   Будівництво елітних будинків «під ключ»

   Якщо в планах придбати свій будинок, який створений з використанням сучасних технологій, а також з чудовим дизайном екстер'єру та інтер'єру, то замовлення можна зробити в нашій компанії. Наші спеціалісти мають великий досвід у сфері будівництва елітних котеджів «під ключ». Вони створять індивідуальний проект із урахуванням вимог клієнта. У будівлю впроваджуються технології для досягнення максимального комфорту мешканців.

   Наприклад, можливе використання системи «розумний дім». Вона не потребує постійного контролю: досить лише раз задати параметри, а про все інше вона подбати сама. Вона включає опалення, вентиляцію повітря, освітлення, контролює роботу обслуговуючого персоналу, запобігає попаданню на територію сторонніх.
   Послуги з будівництва котеджів на замовлення

   Ми не тільки будуємо будинки, а й реконструюємо ділянки, займаємося оздобленням фасаду та внутрішніх стін будівлі, виготовлення монолітних стін.
   Наші фахівці з багаторічним досвідом реалізують будь-які задуми замовників, хоч би якими незвичайними чи важкими вони були.
   Вони зможуть адаптувати готовий проект будинку або створити новий.

   Наше головне завдання – грамотно провести всі роботи на обраній ділянці ділянці за доступною ціною. Можливе будівництво як з нуля, так і проведення лише оздоблювальних робіт на вибір замовника. Ми можемо звести будинок чи котедж із будь-якою кількістю поверхів.
   Для тих, хто не був у Карпатах
   Потрібна консультація?
   Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі питання